Sposoby zapłaty
Opłaty wysyłkowe/dystrybucyjne
Dane sprzedawcy

  Hej Kochana!

  Mam dla nas genialny pomysł na babski wieczór! Wyobraź sobie imprezę, gdzie na powitanie dostajemy lampkę szampana i od razu czujemy się jak gwiazdy.

  Trzech niesamowitych DJ'ów gra dla nas wszystko - od gorących latynoskich rytmów, przez klubowe bity, aż po największe hity, które znamy na pamięć.

  To brzmi świetnie, prawda? A to nie wszystko! Będzie też szwedzki stół, więc możemy się spodziewać pyszności, które zaspokoją wszystkie nasze kulinarne zachcianki.

  Wyobraź sobie naszą reakcję, gdy nagle śpiewający kelner podejdzie do naszego stolika! Coś czuję, że to będzie niezapomniane doświadczenie.

  Gdyby tego było mało, zawsze będziemy mogły sięgnąć po filiżankę aromatycznej kawy czy orzeźwiający napój, kiedy tylko zapragniemy chwili oddechu. A potem znów wskakujemy na parkiet i tańczymy do upadłego, aż stracimy oddech!

   

  Pomyśl tylko o tych wszystkich selfie, które zrobimy na lśniącej ściance do zdjęć, i filmikach z fotobudki 360 - poczujemy się jak prawdziwe królowe!

  To nie jest sen, to wszystko czeka na nas w Będzin Arena już 9 marca na Noc Kobiet! Musimy tam być! Start godzina 19.00!

   

  Bilety już w sprzedaży na więc co ty na to, złapiemy je szybko, zanim ktoś nas wyprzedzi? To będzie nasza noc!

  Buziaki A.


  Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest TICKETING SYSTEM Sp. z o.o.
  z siedzibą w Bytomiu przy ul. Bernardyńskiej 1, KRS 0000402436, NIP 6263006457, REGON 242784072.

  COPYRIGHT 2011-2020. Znaki towarowe TickEventum, KupBilet.pl i EprintON są zarządzane przez FINCERTO Sp. z o.o. Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł;
  KRS nr 0000159398 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach);